Великий футбол повернувся матчами Української Прем’єр-ліги.

1 тур
“Чорноморець” (Одеса) – “Верес” (Рівне) – 0:1
Микола Квасний (В) залишився на лаві для запасних.

“Колос” (Ковалівка) – “Кривбас” (Кривий Ріг) – 1:0
Роман Дебелко (КР) увійшов у гру на 74-ій хвилині. Владислав Семотюк (КР) не потрапив до заявки на матч.

“Рух” (Львів) – “Металіст” (Харків) – 1:2
Віталій Федорів (М) відіграв весь матч.

Перенесений матч 7-го туру:
“Інгулець” (Петрове) –
ФК “Олександрія” – 1:2
Тарас Саків (І) відіграв весь матч.

Українська Прем’єр-ліга взяла початок минулого тижня. У стартових матчах варто відзначити мінімальну перемогу “Вереса” Миколи Квасного над “Чорноморцем” Романа Григорчука та “Металіста” Віталія Федоріва, який в матчі тривалістю чотири з половиною години обіграв “Рух” – 2:1.

2 тур
“Ворскла” (Полтава) – “Верес” (Рівне) – 1:2

“Металіст 1925” (Харків) – “Чорноморець” (Одеса) – 0:0

“Шахтар” (Донецьк) – “Кривбас” (Кривий Ріг) – 1:0
Роман Дебелко (К) увійшов у гру на 82-ій хвилині. Владислав Семотюк (К) не потрапив до заявки на матч.

“Динамо” (Київ) – СК “Дніпро-1” (Дніпро) – 0:3
Володимир Адамюк (Д-1) залишився на лаві для запасних.

“Металіст” (Харків)“Інгулець” (Петрове) – 1:1
Віталій Федорів (М) відіграв весь матч. Тарас Саків (І) вийшов у стартовому складі, на 31-ій хвилині отримав попередження і був замінений у доданий арбітром до другого тайму час.

ФК “Олександрія” – ФК “Минай” – 2:1
Назар Воробчак (М) увійшов у гру на 64-ій хвилині.

Другий тур УПЛ ознаменувався кількома знаковими подіями для прикарпатських профі. Зокрема, Назар Воробчак дебютував у складі “Миная”, та команда Володимира Шарана поступилася – 1:2. У сенсаційному матчі “Дніпра-1” та “Динамо” Володимир Адамюк участі не брав, як і Микола Квасний, який знову залишився на лаві для запасних “Вереса” у переможному матчі проти “Ворскли”. Перші очки в сезоні набрав “Чорноморець” Романа Григорчука, розписавши мирову з “Металістом 1925” – 0:0.

Чемпіонат юнацьких команд U-19

1 тур
“Шахтар” U-19 (Донецьк) – “Металіст 1925” U-19 (Харків) – 5:0
Михайло Хромей (Ш) вийшов у стартовому складі і був замінений на 70-ій хвилині. Артур Микитишин (Ш) вийшов у стартовому складі і був замінений на 74-ій хвилині. Іван Оробець (М1925) не потрапив до заявки на матч.

“Колос” U-19 (Ковалівка) – “Кривбас” U-19 (Кривий Ріг) – 0:0
Євген Данилюк (КО) вийшов у стартовому складі і був замінений у доданий арбітром до другого тайму час.

2 тур
“Металіст 1925” U-19 (Харків) –
“Чорноморець” U-19 (Одеса) 0:2
Іван Оробець (М1925) відіграв весь матч.

“Шахтар” U-19 (Донецьк) – “Кривбас” U-19 (Кривий Ріг) – 5:1
Михайло Хромей (Ш) вийшов у стартовому складі, на 18-ій хвилині відзначився голом і був замінений на 46-ій хвилині. Артур Микитишин (Ш) вийшов у стартовому складі, на 11-ій хвилині відзначився голом і був замінений на 46-ій хвилині.

“Колос” U-19 (Ковалівка) – “Рух” U-19 (Львів) – 0:6
Євген Данилюк (КО) вийшов у стартовому складі і був замінений на 88-ій хвилині.

ФК “Олександрія” U-19 – ФК “Минай” U-19 – 4:1
Андрій Андрейчук (О) відіграв весь матч і на 3-ій та 32-ій хвилинах відзначився голами.

Вдалим старт сезону у чемпіонаті юнацьких команд можна назвати для “Шахтаря”, честь якого захишають Михайло Хромей та Артур Микитишин (в обох гравців по одному забитому м’ячу в двох матчах) та “Олександрії”, що вдома розгромила однолітків з “Минаю” завдяки дублю Андрія Андрейчука – 4:1. Окрім того, варто відзначити дебют Івана Оробця у складі харківському “Металіста 1925”, який, щоправда, завершився поразкою харків’ян – 0:2.