Христина Перевізник: “Футбол – це те, що я люблю та що заповнює мій кожен день!”

Футбол

Христина Перевізник – про завдання “Вільнюса”, мрію та майбутнє після завершення ігрової кар’єри.

— Хто на твою думку є фаворитом чемпіонату України та Литви?
— В Литві фаворитом є “Гінтра”, наскільки я знаю, вони чемпіони уже довгий період. В Україні, важко сказати, адже там заново будуються команди, але скажу відверто – я вболіватиму за “Ладомир”!

— Як потрапила до “Вільнюса”?
— Можу сказати тільки одне – життя змінилося! В Литві я опинилася через війну, яка зараз відбувається в нашій країні. Я виступала за “Ладомир”, але як ви розумієте, всі клуби в Україні припинили тренування на той час. Наш клуб надав можливість виїхати в інші команди, за що я вдячна! За свій попередній клуб “Ладомир” я виступала 4 роки. Можу сказати з впевненістю, що цей клуб і тренер Олег Віталійович Бортнік розкрив мене і допоміг вийти на інший рівень, ну і не забуваю, що за спиною багато роботи.

— Які цілі стоять перед вашою командою?
— На даний момент клуб, тренерський штаб та керівництво поставили завдання закріпитися на другому місці, для них це буде уже велика перемога, адже призове місце для новачка, так скажемо, це уже престижно!

— Яка твоя найбільша мрія – життєва та футбольна?
— У мене була мрія, але на даний час відійшла на задній план. У мене появилась нова – щоб закінчилася війна і відзначати перемогу зі всією своєю країною. Щодо футбольної, хочу пограти в Лізі Чемпіонів, та і взагалі мати можливість займатися футболом кожен день, адже це те, що я люблю і те що заповнює мій кожен день!

— Ким ти себе бачиш поза футбольною кар’єрою?
— Розумію, що про це потрібно думати, у мене є тренерська освіта, і я вже тренувала дітей та часто заміняла тренування в минулій команді. Можливо тренером, а, можливо, і за майбутній період мого життя, мене зацікавить щось інше, чим я захочу займатися.

Перемога бет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *