Гол Даяни Семків допоміг “Кривбасу” перемогти у товариській зустрічі

У команд жіночої Вищої ліги триває підготовка до початку нового сезону.

Так, “Кривбас”, за який виступає наша землячка Даяна Семків, провів спаринг із київським “Динамо”, що завершився перемогою підопічних Володимира Єфімако – 2:1.

Перший гол матчу та дебютний за криворізький колектив в активі згаданої прикарпатської футболістки. Зробила це Даяна на 7-ій хвилині дальнім ударом з-за меж штрафного.

В складі киянок відзначаємо уродженку Верховинщини Лесю Словак, яка провела вісімдесят хвилин на полі у цій зустрічі.

«Кривбас» Кривий Ріг – «Динамо» Київ – 2:1 (2:0)

Голи: Даяна Семків, 7 (1:0), Поліна Янчук (Діана Бєлякова), 32 (2:0), Богдана Грига, 52 (2:1)

«Кривбас»: Дар’я Келюшик (к) – Леся Ольхова, Думітріца Прісекарь (Анна Іванова, 74), Руслана Левченко, Амарієль Сонкенг, Даяна Семків – Христина Єрьоменко (Любов Мозга, 81), Анна Стєкольщикова, Діана Бєлякова (Евеліна Купцова, 83), Віолета Тян (Юлія Зубар, 86) – Поліна Янчук.

«Динамо»: Ірина Славич (Карбань Євгенія 45‘) – Тетяна Бондаренко, Вікторія Кликова, Тетяна Долбіна (Анастасія Степанець, 70), Олександра Бабюк, (Вікторія Шевцова, 56), Анна Прокопенко, Леся Словак (Ілона Стрельцова, 80), Дар’я Горулько, Богдана Грига, Анна Мирончук, Вікторія Мироненко.