Збірна України WU-19 дала гідний бій німкеням

Молодіжна жіноча збірна України в Ізраїлі у другому матчі турніру в Лізі А Євро-2023 (WU-19) зустрілася з Німеччиною.

У своєму стартовому поєдинку першого раунду відбору Євро-2023 (WU-19) молодіжна жіноча збірна України у групі А6 на стадіоні «Шефаїм» зіграла внічию з Австрією (1:1). Сьогодні ж підопічні Валерія Паламарчука на цій же арені протистояли команді Німеччини — шестиразовому чемпіону Європи та триразовому чемпіону світу у цій віковій категорії.

Після безгольового першого тайму вже на початку другого українки повели в рахунку. Вікторія Радіонова на 54-й хвилині спрямувала м’яч у порожні ворота суперника. Перевага синьо-жовтих трималася досить довго, однак на 81-й хвилині Клара Фреліх ударом з далекої відстані засмутила нашого голкіпера. Більше того, на першій компенсованій хвилині Кора Цикай принесла перемогу німецькій команді.

Отже, прикра поразка — 1:2, і збірна України посідає третю сходинку в групі А6. Наступний поєдинок першого раунду відбору синьо-жовті проведуть 14 листопада проти Ізраїлю.