Прикарпатські боксери вибороли шість нагород міжнародного турніру “Кубок Карпат”

Бокс ТОП

26-27 листопада у Польщі пройшов міжнародний турнір “Кубок Карпат з боксу”.

Боксери івано-франківськ спортивних клубів “Ринг”, “СПЗ”, “Альянс”, СДЮШОР та студенти ВСП “Івано-Франківський фаховий коледж фізичного виховання НУФВСУ” взяли участь у міжнародному турнірі з боксу «Кубок Карпат з боксу», який відбувся з 26-27 листопада у Польщі.

Участь у турнірі прийняли близько 150 боксерів з Польщі, Чехії, Румунії, Угорщини, Ірландії, Словаччини та м. Івано-Франківськ, що представляла Україну. У командному заліку команда України виборола 6 нагород – чотири золота дві бронзові. Переможцями турніру у своїх вікових категоріях стали Олег Сапіжак, Руслан Ковальський Руслан, Ярема Овод та Тарас Нагорняк. Натомість Оксана Куцій та Тимур Лідо здобули “нагороди”бронзу”.