“Вікторія” U-11 – переможець третього турніру серії “Ми переможемо” пам’яті Емілія Микульця

10-го січня у Манежі КФВ відбувся третій заключний турнір серії “Ми переможемо” пам’яті Емілія Микульця.

У футбольних баталіях найстарших футболістів 2012 р. н. взяли участь вісім команд-учасниць з Івано-Франківщини (“Прикарпаття-1”, “Прикарпаття-2”, “Вікторія”, “Ніка-05 Крихівці”, “Ніка-05 Пасічна”), Тернопільщини (“Чемпіон” Зборів, “Нива” Тернопіль) та Хмельницького (“Viva Cup”). За підсумком одноденного турніру найкращими стали вихованці івано-франківської “Вікторії”, які у фіналі здолали вихованців “Ніки-Крихівці”. Третю сходинку вибороли гості з Хмельницького “Viva Cup”.

Підсумкове становище призерів турніру U-11:
1. ФК “Вікторія” Івано-Франківськ
2. ДЮФК “Ніка-05 Крихівці” Івано-Франківськ
3. “Viva Cup” Хмельницький
4. СДЮСШОР “Прикарпаття-1” Івано-Франківськ

Турнір найстарших увінчав серію традиційних змагань. Раніше відбулись поєдинки вікових категорій U-9, в якому перемогли гравці франківського “Wolf” та U-8, де найкращими стали гості з Буковини.