Чемпіонат області. Перша ліга: “UKD-Blago-Venta” – срібний призер!

Заключні матчі Першої ліги чемпіонату області визначили усіх призерів змагань.

Заключна ігрова програма Першої ліги розпочалась з матчу чемпіонів – “iFranko” лише завдяки голу Горбатого на останній хвилині зумів дотиснути “Галію” (2:1). Далі “Фурнітура” довела свою перевагу над дублерами “Урагану” (3:1), а в заключному матчі дня зійшлись “UKD-Blago-Venta” та “Рибак-АСК”. Інтрига в зустрчі проіснувала недовго – два голи на старті матчу дозволили “будівельникам” впевнено почуватись на паркеті (2:0), а на перерву команда Романа Москалика пішла за впевнених 4:0 на свою користь. В другій половині зустрічі вболівальники побачили відкритий футзал, багатий на забиті м’ячі – в підсумку, 9:2 на користь “UKD-Blago-Venta”.

Чемпіонат області. Перша ліга. 14 тур
26.02.2023 (неділя)

м. Івано-Франківськ, Муніципальний ФОЦ
“Галія” Івано-Франківськ – “iFranko” Івано-Франківськ – 1:2 (Сем’янчук, 3 – Ємельянов, 20, Горбатий, 30)

“Ураган-КФВ” Івано-Франківськ – “Фурнітура” Коломия – 1:3 (Скіцко, 29 – Ковальчук, 8, 14, Крамар, 29)

“UKD-Blago-Venta” Івано-Франківськ – “Рибак-АСК” Ямниця – 9:2 (Москалик, 3, Турчанський, 6, 12, 16, 23, Кушецький, 14, Дриган, 16, Легкий, 22, Кіндратів, 25 – Зеленкевич, 22, Дрекало, 23)

“Ревера” Івано-Франківськ – МФК “Микуличин” – +:-

Таким чином, “UKD-Blago-Venta” завдяки додатковими показникам виборов срібні нагороди. Третіми стали коломийська “Фурнітура”, тоді як “Рибак-АСК” на фініші залишився без нагород.