“Говерла” вдруге поступилась в Києві

Лідер чоловічої Суперліги київський Будівельник здобув 26-ту перемогу в сезоні, обігравши на власному майданчику Прикарпаття-Говерлу 88:69.

Ключовими стали кінцівка першої чверті та друга десятихвилинка, коли Будівельник відірвався в рахунку на 20 очок. Після великої перерви на майданчику була більш відкрита гра, що дозволило Прикарпаттю-Говерли вирівняти ситуацію, але Будівельник при цьому тримав все під контролем, довівши матч до перемоги.

У Будівельника всі, хто отримав ігровий час, набрали очки, а найрезультативнішим став Олександр Кольченко з 17 очками. У Прикарпаття-Говерли 20 очок на рахунку Сергія Старцева.

Будівельник завершить бабл матчем зі Старим Луцьком, а Прикарпаття-Говерла зустрінеться з Запоріжжям.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Gymmaxx, Київ

Будівельник — Прикарпаття-Говерла 88:69 (20:13, 27:15, 18:19, 23:22) / статистика

Будівельник: Кабанов 4, Приймак 6, Буренко 11, Сандул 11 + 8 підбирань, Конєв 9 – старт; Кольченко 17, Нікітін 8 + 5 підбирань, Хохоник 7 + 7 передач, Зайцев 7, Сафнов 6, Хижняк 2

Прикарпаття-Говерла: Аврахов 8, Чугунов 14, Старцев 20 – 7 втрат, Дроздов 0, Лесик 8 + 5 підбирань – старт; Хрисостоміді 10, Лонюк 5, М. Тимофійчук 4, А. Тимофійчук 0, Водолазський 0