Тарас Лесюк здобув друге “золото” для України на літньому ЧС з біатлону

Зимові ТОП

Друга “доросла” медаль для України на турнірі.

Збірна України з біатлону здобула 11-у медаль на літньому чемпіонаті світу, що триває у Брезно-Осрблі. “Золото” у масстарті виборов Тарас Лесюк.

Літній чемпіонат світу з біатлону закінчується гонками переслідування серед юніорів та масстартами та дорослих атлетів. За підсумками персьютів українці вибороли три нагороди, дві з яких здобули у чоловічій гонці.

Перший масстарт відбувся за участі представників чоловічої збірної. Там виступили одразу шість біатлоністів: Артем Тищенко, Богдан Цимбал, Антон Дудченко, Руслан Ткаленко, Артем Прима та Тарас Лесюк.

Як виступили українці у масстарті на літньому ЧС?

• Перший вогневий рубіж пройшли чисто три українці: Артем Тищенко (вийшов 5-м), а також Руслан Ткаленко та Артем Лесюк. Загалом цю стрільбу подолали без хиб 12 спортсменів.
  • Половину гонки без хиб пройшли лише два спортсмени – Лесюк, а також поляка Анджей Недза-Кубінець. Причому завдяки цьому українець піднявся одразу на друге місце. Близьким до топ-10 був і Тищенко, який припустився однієї хиби.
  • Перед заключною стрільбою лідером у гонці вже став Лесюк, який продовжив закривати всі мішені. І так само пройшов і останній вогневий рубіж.
  • Зрештою, саме Лесюк став переможцем масстарту. Найближчого переслідувача – представника Молдови Дмітрія Шамаєва – український біатлоніст випередив на 8.6 секунд.
  • Щодо інших українців, то на дев’ятому місці фінішував Артем Тищенко. Натомість один з представників України – Артем Прима – зійшов з дистанції наприкінці гонки.

• Артем Прима (2+0+3+2) – не фінішував

Це 11-а медаль України на літньому чемпіонаті світу з біатлону. І лише друга у “дорослих” гонках. Завдяки цьому результату Україна продовжує йти на другому місці у медальному заліку, який очолює Болгарія.