“Шахтар” проекзаменував “Blago-Юність” (відео)

Відбувся товариський поєдинок між командами «Blago-Юність» – «Шахтар» Донецьк.

На «Арені Львів» Підопічні Петрика поступились гірникам з рахунком 6:0.

У першому таймі гравцям «Шахтаря» вдалося відзначитися тричі: перший гол у наші ворота забив Келсі на 13 хвилині матчу, другим став гол Егіналду, а на 45 хвилині Келсі оформив дубль.

На противагу цьому нашим хлопцям не вдалося протиставити нічого (хоч і було створено декілька класних моментів), то ж з тим і розійшлися на перерву.

У другому таймі «Blago-Юність» намагались шукати нагоди й підступити до володінь команди суперника, проте гірники продовжували тиснути на наші ворота, в результаті чого туди влетіло ще три «круглі»: на 57 хвилині дублем відзначився Егіналду 4:0, за декілька хвилин після цього Бондаренко довів рахунок до 5:0, а на 79 хвилині в наших воротах опинився і шостий гол.

Попри рахунок товариського поєдинку, ми радіємо, що мали нагоду провести матч з донецьким «Шахтарем» – командою топ рівня! Адже це колосальний досвід, емоції та спогади грати проти таких іменитих футболістів, як Різник, Ракицький, Бондаренко, Криськів, Сікан, Швед, Корнієнко, Очеретько та інших.