Дмитро Белоусов відзначився другим м’ячем на чемпіонаті світу

Другий гол для прикарпатського футболіста на турнірі!

Збірна України з вадами слуху зіграла внічию у другому своєму матчі на чемпіонаті світу. У рамках 2 туру групи В “синьо-жовті” поділили очки зі збірною Сенегалу – 2:2. Врятуватись від поразки нашій збірній вдалось наприкінці зустрічі і рятівний гол в активі Дмитра Бєлоусова, який записав до свого активу другий м’яч у двох матчах.

Україна – Таїланд – 6:0
Дмитро Бєлоусов (У) увійшов у гру на 56-ій хвилині і на 89-ій хвилині відзначився голом. Володимир Рій (У) увійшов у гру на 56-ій хвилині. Олег Гринюк (У) увійшов у гру на 70-ій хвилині.

Таким чином, збірна України перед заключним туром групового етапу ділить першу-другу сходинки разом зі збірною Сенегалу – в обох команд по 4 пункти. Вже завтра, 27-го вересня, “синьо-жовті” завершать груповий етап матчем проти збірної Аргентини. Початок гри об 11:30 за київським часом.