У Долині відбувся дитячий фестиваль “Відкриті уроки футболу”

Футбол

Соціальний проєкт “Відкриті уроки футболу”, який реалізується Українською асоціацією футболу, завітав до Долини.

Чудовий футбольний захід для спілкування та встановлення дружніх зв’язків між дітьми відбувся 30 вересня на місцевому стадіоні “Нафтовик” за підтримки Івано-Франківська обласної асоціації футболу, Калуської районної асоціації футболу , Відділу молоді та спорту Долинської міської ради, Головного управління ДСНС України в Івано-Франківській області, первинної медичної допомоги Долинської ТГ.

Учасниками проєкту стали 72 дитини, серед яких діти з особливим освітніми потребами, діти внутрішньо переселених осіб, позбавлені батьківського піклування та діти військовослужбовців.

Після урочистої частини стадіон був повністю переданий у розпорядження дітлахів. Учасників фестивалю очікували позитивні емоції, навчальна програма, соціальна інтеграція, виховання здорового способу життя, волонтерська, психологічна підтримка дітей в умовах війни та відкриті інвенти.

Учасники футбольного свята отримали незабутні враження, чудові емоції та досвід. А ще отримали радість від гри. Адже, головне – участь, а не перемога! І тільки завдяки таким проєктам, ми вчимо наших дітей отримувати задоволення від участі, показуємо можливість весело провести час в колі друзів. А це найважливіше у наш час, час насичений різноманітними гаджетами.

На завершення кожна дитина отримала від організаторів диплом учасника й ексклюзивну футболку від УАФ, а команди “футбольні” торти. Найголовніше, що дітлахи відчули себе в безпеці, приємно та з користю для здоров’я провели час разом.

Святослав Димид для прес-служби Івано-Франківської обласної асоціації футболу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *