“Ведмеді” переграли “мавп”

Баскетбол

БК Прикарпаття-Говерла здобув свою першу перемогу в сезоні, здолавши в рамках домашнього баблу перемогу над Черкаськими Мавпами 74:68.

Три чверті на майданчику була рівна боротьба – дві десятихвилинки з невеликою перевагою Черкаських Мавп, третя вже за переваги Прикарпаття-Говерли. Ключовим став початок четвертої чверті, в якій підопічні Євгена Мурзіна за стартові дві хвилини зробили ривок 8:1 і вперше в матчі заробили двозначну перевагу.

Черкаські Мавпи до останнього намагались бодай зрівняти рахунок, декілька разів наближались на відстань двох атак, але господарі баблу втримали перемогу.

У Прикарпаття-Говерли найрезультативнішим став Степан Лесик з 18 очками, по 15 балів до свого активу записали Павло Горобченко та Сергій Старцев. У Черкаських Мавп 21 очко на рахунку Андрія Кальніченко, в тому числі він реалізував всі 5 командних три очкових.

Обидві команди тепер мають по одній перемозі в двох матчах сезону. Завтра, 8 жовтня, бабл в Івано-Франківську для господарів завершиться матчем проти Старого Луцька, а Черкаські Мавпи зустрінуться з Рівним.

Суперліга. Чоловіки. Регулярний чемпіонат

Івано-Франківськ, Манеж КФВ

Прикарпаття-Говерла  Черкаські Мавпи-Дніпро 74:68 (18:19, 19:20, 19:14, 18:15) / статистика матчу

Прикарпаття-Говерла: Аврахов 6, Чугунов 5 + 8 підбирань, Дроздов 2, Лесик 18 + 6 підбирань, Горобченко 15 + 4 підбирання + 6 передач – 4 втрат – старт; Старцев 15 + 4 підбирань + 4 передач, Кабацюра 10 + 9 підбирань, М. Тимофійчук 3, Жулавський, Лонюк 0.

Черкаські Мавпи-Дніпро: Фостер-Бойд 3, Кальніченко 21 + 6 підбирань, Агафонов 13, Кузнецов 3 + 4 підбирань + 4 передачі, Новіков 12 – старт; Далкорт 6 + 4 підбирання, Скіра 6, Руслов 2, Назаренко 2, Мірітіч 0