“Ведмеді” вдруге перемогли в рамках домашнього баблу

Баскетбол

Прикарпаття-Говерла здобула перемогу 54:49 над Старим Луцьком в останньому матчі баблу в Івано-Франківську регулярного чемпіонату Суперліги Favbet.

Перша половина гри від команд вийшла не надто яскравою – 22% реалізації у Говерли та 33% реалізації у Старого Луцка, лише 2 дальніх влучання на дві команди, 2 очки на дві команди у швидких відривах, 5 очок другого шансу на двох.

При цьому гра проходила за мінімальної переваги Старого Луцька, який в не дуже результативних двох чвертях на велику перерву пішов за переваги +6 – 27:21.

Після великої перерви господарі трішки краще заграли, хоча реалізація команд продовжувала бажати кращого. Втім гравцям Говерли вдалось наздогнати суперника і за 2:30 до кінця вийти вперед.

Старий Луцьк відверто невдало провів останню десятихвилинку, набравши лише 8 очок, з яких 4 були забиті зі штрафних за останні 30 секунд. Господарі ж в кінці зі штрафних були бездоганними, тому втримали перемогу.

Найрезультативнішим в матчі став Сергій Старцев з 14 очками, з яких 6 набрав з лінії штрафних.

Прикарпаття-Говерла завершила домашній бабл з двома перемогами в трьох матчах, тоді як Старий Луцьк виграв лише один матч. В другому турі 17-22 жовтня Старий Луцьк зіграє в баблі в Києві, тоді як Прикарпаття-Говерла вирушить до Львову.

Суперліга. Чоловіки. Регулярний чемпіонат

Івано-Франківськ, Манеж КФВ

Прикарпаття-Говерла  Старий Луцьк-Університет 54:49 (9:14, 12:13, 18:14, 15:8) / статистика матчу

Прикарпаття-Говерла: Аврахов 2, Чугунов 5 + 4 підбирання, Дроздов 2, Лесик 6 + 5 підбирань, Горобченко 12 + 4 підбирання – старт; Старцев 14 + 4 передачі, Кабацюра 11, М. Тимофійчук 2, Жулавський 0, Лонюк 0

Старий Луцьк-Університет: Мусієнко 13 + 4 підбирання, Коцько 2 + 4 підбирання, Прозапас 6, Дюпін 0, Дейна 2 – старт; Коровяков 11 + 6 підбирань, Стейсі 6 + 5 підбирань – 6 втрат, Алтухов 4 + 4 підбирання, Глушко 3, Панфілов 2, Марків 0, Бедлінський 0