Франківські баскетболістки перемогли на виїзді

Матч другої та третьої команд турнірної таблиці Франківська-Прикарпаття та Рівного-ОШВСМ виправдав статус центрального.

Старт матчу був за підопічними Юрія Процюка, але господарки не відпустили далеко суперниць, а в другій чверті вже самі вийшли вперед. Далі в матчі команди по черзі виходили вперед і за 6 хвилин до кінці рахунок в матчу був рівний – 57:57. Втім, кінцівку краще провів чемпіон Суперліги – Франківськ-Прикарпаття виграв 71:64.

Найрезультативнішою в матчі стала Оксана Моллова, яка оформила дабл-дабл з 17 очок та 11 підбирань. Відзначимо також перший матч в сезоні Кристини Філевич, яка також оформила дабл-дабл з 13 очок та 11 підбирань, і непоганий матч американки Велш-Колман, яка набрала 14 очок, реалізувавши всі свої спроби (6/6 з гри та 2/2 штрафні). У Рівного чотири гравчині набрали більше 10 очок, а найкращою стала Людмила Спиридонова з 13 очками та 14 підбираннями.

Рівне-ОШВСМ – Франківськ-Прикарпаття 64:71статистика

“Франківськ”: Моллова (17 +11 підбирань + 2 блок-шоти), Велш-Колмен (14), Філевич (13 + 11 підбирань + 4 перехоплення), Кононунченко (12 + 5 підбирань), Алексейчик (6 + 6 підбирань + 5 передач), Бугайова (3), Панчук (3), Лапхан (3), Шепелюк (0).