Чемпіонат області. 2 тур: дебютна перемога “Руху”, “Галія” дотиснула юних “ураганівців” (+ ВІДЕО)

Підсумки 2-го туру Чемпіонату області.

Розпочався 2 тур Чемпіонату області ще у четвер. На майданчику СК Королівка “Фурнітура-Експрес 24” покуражилась у дербі проти “Варатика” – 9:1. Найбільше до звитяги “фурнітурівців” доклався Андрій Ковальчук, в активі якого хет-трик.

“Варатик” Коломия – “Фурнітура-Експрес 24” Коломия – 1:9 (1:4)
Головатюк (11) – В. Іваничук (4, 29), Камрадський (5), Гаврилюк (12, 17), Ковальчук (13, 16, 22), Крамар (18)

Тур продовжився п’ятничним матчем у Манежі КФВ, де “Галія” завдяки дублю Ярослава Сем’янчука завдала поразки дублерам “Урагану” – 3:1.

“Ураган-2-КФВ” Івано-Франківськ – “Галія” Івано-Франківськ – 1:3 (0:1)
Кривко (22) – В. Блонський (4), Сем’янчук (25, 26)

Другий поєдинок протягом трьох днів зіграв ямницький “Рибак-АСК”. Після кубкового двобою команда Івана Скіцка помірялась силами з “Реверою”. На фоні втоми тренерський штаб “рибаків” вирішив зіграти у три четвірки, тож яскравої гри з боку команди годі й було чекати. У підсумку, три “сухі” м’ячі принесли перемогу “Рибаку-АСК” – 3:0.

“Рибак-АСК” Ямниця – “Ревера” Івано-Франківськ – 3:0 (2:0)
Зеленчук (аг), Лабич, Дрекало

Перший тайм заключного матчу туру у Королівці завершився без голів – “Вовки” та “Рух-Контиліум Груп” не змогли відзначитись у воротах одна одної. Втім, по перерві два влучні удари Димидюка та Овчара дозволили “рухівцям” святкувати першу перемогу в сезоні.

“Вовки” Коломия – “Рух-Контиліум Груп” Івано-Франківськ – 1:2 (0:0)
Гайдичук – Димидюк, Овчар

За підсумком туру у таблиці визначився одноосібний лідер – “Фурнітура-Експрес 24” очолила турнірні перегони. Далі йде “Галія”, в активі якої чотири пункти та квартет команд, що здобули по три бали.

9Вовки (Коломия)2002170

Наступний, 3 тур, розпочнеться у суботу, 16-го грудня. На майданчику Муніципального ФОЦ о 13:00 зіграють “Рух-Контиліум Груп” та “Варатик”, а о 14:15 на паркет вийдуть “Галія” та “Вовки”. Наступного дня, 17-го грудня, великий футзал повернеться до Городенки, де на паркеті місцевого СК ДЮСШ зіграють “Пробій” та “Ураган-2-КФВ”. Завершиться тур центральним поєдинком між “Фурнітурою-Експрес 24” та “Рибаком-АСК”, який відбудеться 19-го грудня.