Прикарпатські рятувальники вибороли “золото” та “срібло” на Кубку України зі спортивного гірського туризму

Інші ТОП

У період 7 по 10 грудня на скеледромі у Львові відбувся Кубок України зі спортивного гірського туризму, участь у якому взяли команди із 14 регіонів України.

Про це пише Галка з посиланням на ГУ ДСНС в області.

На дистанції четвертого класу «Рятувальні технічні прийоми» заступник начальника гірської пошуково-рятувальної частини в Івано-Франківської області Роман Братчук разом із волонтеркою Риженко Дариною посіли перше місце, та на цій же дистанції рятувальники села Явірник Дутчак Василь та Бойчук Денис посіли третє місце.

“Також щиро вітаємо Братчука Романа з присвоєнням йому звання Майстер спорту України зі спортивного туризму. Кваліфікаційні вимоги спортсменом виконані на чемпіонатах України зі спортивного туризму 2023 року”, – пишуть рятувальники.