Прикарпатка Елеонора Павлюк – переможниця юніорських змагань FIS зі сноубордингу

Зимові

Впродовж 21-22 грудня в чеському гірськолижньому районі Монінець, одразу після етапу Кубка Європи, відбулися змагання FIS серед дорослих та юніорів зі сноубордингу. У другий день змагань, 22 грудня, прикарпатка Елеонора Павлюк виграла змагання серед юніорок.

Про це повідомили в Державному центрі олімпійської підготовки із зимових видів спорту.

Також змагалися й інші прикарпатці. П’яте місце серед юніорок посіла Ірина Гордійчук, яка нещодавно провела свій перший міжнародний старт. Серед юніорів п’яте місце в Михайла Кабалюка та сьоме в Нестора Білоуса.

Серед дорослих четверте місце посів Андрій Кабалюк, а Віта Боднарук фінішувала на восьмій позиції.

Нагадаємо, прикарпатці Елеонора Павлюк і Михайло Харук успішно виступили на етапі Кубку Європи зі сноубордингу.