Юрій Гапончук представить Україну на змаганнях ветеранів в США

Інші

Нацгвардієць Юрій Гапончук з Івано-Франківська став один з 30 ветеранів, які представляють Україну на United States Air Force Trials.

Він – один з 30 українців, які будуть представляти нашу країну на змаганнях у США. Йдеться про “United States Air Force Trials”, що відбудуться в березні цього року в Лас-Вегасі. Кожен з учасників візьме участь в індивідуальному та командному видах спорту. Наш земляк Юрій Гапончук планує позмагатися в пауерліфтингу та волейболі сидячи.

Сьогодні Юрій Гапончук є начальником служби соціальної роботи Національної гвардії України. Повномасштабну війну захисник зустрів на сході держави. Воював біля Мар’їнки на Донеччині, на Луганщині. Під час виконання завдання Юрій підірвався на міні, після чого йому ампутували стопу.

Розповідає, що ще до поранення любив спорт, постійно займався футболом, волейболом, настільним тенісом. Не полишає улюблене заняття досі. А тепер ще готовий продемонструвати власні сили на міжнародному рівні.

За словами Юрія, такі змагання – чудова можливість продемонструвати ветеранам війни, що особливо після важких поранень потрібно не опускати рук, а рухатись далі та займатись улюбленою справою.

Змагання “United States Air Force Trials 2024” проводяться щороку і мають на меті залучати ветеранів та військових до фізичних занять, популяризувати реабілітацію через спортивні заходи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *