“Фурнітура-Експрес 24” поступилась у першому матчі ІІІ раунду Кубка України (+ ВІДЕО)

Коломияни поступились, перемагаючи по ходу зустрічі.

Перша гра між коломийською “Фурнітурою-Експрес 24” та столичним “Агроматом” відбувся у Королівці. В середині першого тайму господарям вдалось двічі шокувати свої суперників – протягом хвилини Камрадський та Ковальчук дозволили своїй команді вийти вперед (2:0). Оговтатись від пропщених м’ячів кияни змогли наприкінці тайму – Концеба сквитав один м’яч. Після відпочинку “агроматівці” забили вдруге – постарався Савенко (2:2). Далі гра видалась більш позиційною і наповнена боротьбою. Та все ж краще свою нагоду вдалось реалізувати гостям – влучний удар Кульматицького приніс перемогу “Агромату” (2:3).

Матч у відповідь у цій парі запланований за тиждень, 27-го січня, у Києві.

“Фурнітура-Експрес 24” Коломия – “Агромат” Київ – 2:3 (2:1)
Камрадський (13, пен), Ковальчук (14) – Концеба (20), Савенко (22), Кульматицький (37)