“Ведмеді” поступились “Київ-Баскету”

Другий ігровий день черкаського бабла продовжили Прикарпаття-Говерла та Київ-Баскет, які напередодні поступилися у близьких матчах. Сьогодні свою першу перемогу у баблі з рахунком 79:67 здобув Київ-Баскет.

Кияни впевненіше розпочали поєдинок – 9:3 на 4-й хвилині з 7 очками від Павла Буренка. За дві хвилини гандикап столичного клубу взагалі досяг двозначної позначки (16:6). Підопічні Дмитра Забірченка дуже впевнено забрали стартову чверть (25:10), перевершуючи суперників за якiстю кидкiв з гри, у кількості підбирань та руху м’яча.

У дебюті другої чверті відставання клубу з Івано-Франківська досягло навіть 24-х пунктів. Гравці Говерли мало що могли протиставити супернику у власній трисекундній зоні. Перед великою перервою вони, щоправда, трохи скоротили різницю, проте на відпочинок у статусі явного фаворита протистояння пішов Київ-Баскет.

У другій половині гри підопічні Дмитра Забірченка не втратили ініціативу. Суперник покращив відсоток влучань з гри і став краще боротися на щитах, проте допускав занадто багато втрат, щоб розраховувати на позитивний результат.

Сьогоднішній успіх столичного клубу став для нього 10-м у 20 матчах. У Прикарпаття-Говерли баланс перемог та поразок тепер становить 11-9.

У переможців найрезультативнішим гравцем став Брентлi Байнум – 25 очок. Результативний матч також провів Павло Буренко – 20 очок.

У складі Говерли Степан Лесик оформив дабл-дабл (14 очок + 11 пiдбирань)11 очок набрав Сергiй Старцев.

Суперліга. Регулярний чемпіонат
Черкаси, ПС Будівельник
Прикарпаття-Говерла — Київ-Баскет 67:79 (10:25, 18:21, 21:18, 18:15/ статистика матчу

Прикарпаття-Говерла: Лесик 14 + 11 підбирань – 6 втрат, Старцев 11 – 5 втрат, Кабацюра 9, Горобченко 7, Чугунов 4 – старт; Аврахов 8, Луценко 6, Жулавський 4, Лонюк 4, Дроздов 0, Музиченко 0.

Київ-Баскет: Байнум 25 + 5 підбирань + 6 передач + 3 перехоплення – 5 втрат, Буренко 20 + 7 передач – 6 втрат, Заплотинський 6 + 7 підбирань, Зайцев 6, Когут 2 — старт, Юрченко 11, Стародуб 3, Кісільчук 2, Кошеватський 2, Фреш-Стаханов 2, Iванов 0.