Чемпіонат області. 10 тур: “Фурнітура-Експрес 24” перемагає в дербі

Чергове коломийське дербі видалось цікавим та напруженим.

У середу, 31-го січня, у Королівці відбувся третій матч 10-го туру Чемпіонату області – в коломийському дербі зійшлись “Вовки” та “Фурнітура-Експрес 24”. “Фурнітурівці” вже на 7-ій хвилині відкрили лік голам у матчі. У другому таймі Ковальчук та Гаврилюк довели рахунок до 3:0. Наприкінці зустрічі номінальні господарі пішли у вабанк і завдяки двом вдалим розіграшам п’ятого звели розрив до мінімуму – 2:3. На більше “Вовкам” не вистачило ні часу, ні сил – поразка в черговому коломийському дербі.

“Вовки” Коломия – “Фурнітура-Експрес 24” Коломия – 2:3 (0:1)
Демʼяник (28), Габрух (29) – Блащук (7), Ковальчук (18), Гаврилюк (23)

“Фурнітура-Експрес” піднялась до трійки призерів, випередивши “Галію” за додатковими показниками.