Контрольний матч. «Нива» Тернопіль – «Прикарпаття-ЗСУ» – 0:2

23 лютого івано-франківська команда провела свій четвертий контрольний поєдинок у рамках підготовки до весняної частини сезону. Матч з тернопільською “Нивою” відбувся у Львові на штучному полі стадіону “Сокіл”.

У кожному з таймів “зелено-жовті” зуміли забити по одному м’ячу. На 39-й хвилині капітан “Прикарпаття” Василь Цюцюра реалізував 11-метровий, а по перерві після вдалих командних дій у пресингу відзначився і найкращий бомбардир Першої ліги Андрій Хома, котрий підсумував остаточний підсумок – 0:2 на користь івано-франківців.

Контрольний матч
«Нива» (Тернопіль) – «Прикарпаття-ЗСУ» (Івано-Франківськ) – 0:2 (0:1)
Голи: Цюцюра (39, з пенальті), Хома (49).

Прикарпаття (1 тайм): Кучерук – Швець, Титов, Демків, Попчук, Шинкаренко, Соловйов, Романов, Рудюк, Кос, Цюцюра.
Прикарпаття (2 тайм): Бобинець – Болденков, Радульський, Геник, Стаднік, Дмитрук, Хома, Барчук + 3 гнп.

Наступного тижня “Прикарпаття” запланувало одразу три контрольні поєдинки. У вівторок, 27 лютого, івано-франківці на штучному полі “Хет-трик Арени” зіграють з друголіговим “Рухом-2” (поч. 14:00), а ще два суперники – це команди Першої ліги: сумська “Вікторія” (1 березня) і хмельницьке “Поділля” (3 березня).