Чемпіонат області. 15 тур: прогнозовані розгроми від фаворитів

Два суботні матчі завершились розгромними перемогами.

У першій грі на майданчику КФВ зійшлись франківські “Галія” та “Ревера”. Перший тайм завершився несподіваними “нулями”, а от після відпочинку “галійці” увімкнули швидкості наповну і дотиснули своїх суперників – 4:0.

“Галія” Івано-Франківськ – “Ревера” Івано-Франківськ – 4:0 (0:0)
Р. Горбатий (16), Красій (16), Локатир (17), В. Блонський (22)

А от у матчі дублерів “Урагану” та коломийського “Варатика” інтриги було ще менше. Юні “дракони”, забивши по три м’ячі в кожному з таймів, святкували розгромну перемогу – 6:0.

“Ураган-2-КФВ” Івано-Франківськ – “Варатик” Коломия – 6:0 (6:0)
Клімчук (2), Воронюк (7), Запорожан (14), Савка (19), Плескач (20), Франчук (23)

“Галія” та “Ураган-2-КФВ” завдяки перемогам піднялись у таблиці, посідаючи наразі другу та третю позиції відповідно.