Франківські баскетболістки двічі переграли рівнянок

Баскетбол

Лідер жіночої Суперліги Франківськ-Прикарпаття одержав важку перемогу над Рівне-ОШВСМ з рахунком 70:68 у першому матчі.

Гра видалась доволі рівною – жодна з команд не мала переваги більше, ніж 8 очок, поперемінно виходячи вперед і маючи свої вдалі відрізки. Фінальний рахунок встановився за 45 секунд до кінця – обидві команди мали ще по одній атаці до кінця матчу, але не зуміли відзначитись.

У Франківська-Прикарпаття потужний матч провела Кристина Філевич, у якої 25 очок та 14 підбирань. У Рівного 25 очок набрала Анастасія Кучерьонок.

Неділя, 3 березня
Франківськ-Прикарпаття – Рівне-ОШВСМ 70:68 (17:16, 16:18, 22:17, 15:17) / статистика

Франківськ-Прикарпаття: Кононученко 3 + 7 підбирань – 5 втрат, Лапхан 3, Філевич 25 + 14 підбирань + 5 передач, Моллова 17 + 5 підбирань, Алексейчик 13 – 5 втрат – старт; Шепелюк 7, Панчук 2, Даліла Мурзова 0

Рівне-ОШВСМ: Кіба 19 + 5 підбирань, Спиридонова 7 + 6 передач, Безкоровайна 6, Кучерьонок 25, Шматова 7 + 7 підбирань – старт; Григорук 4, Павлюк 0, Степанюк 0, Процікевич 0, Кириченко 0

І друга зустріч залишилась за “пантерами”.

Господарі впевнено розпочали матч, вигравши перші сім хвилин матчу з рахунком 19:1. По ходу другої чверті Рівне зумів скоротити своє відставання до 7 очок, але Франківськ-Прикарпаття знову заволодів ініціативою і в третій чверті вів +28. В підсумку команда Юрія Процюка довела матч до впевненої перемоги.

Потужний матч провела Оксана Моллова, на рахунку якої 36 очок та 11 підбирань. У Рівне-ОШВСМ найрезультативнішою стала Вікторія Шматова з 19 очками.

Франківськ-Прикарпаття зберіг першу сходинку турнірної таблиці. Чинному чемпіону жіночої Суперліги залишається провести два матчі 23-24 березня в Одесі до завершення регулярного чемпіонату.

Рівне-ОШВСМ залишається провести 22-23 березня матчі проти Динамо. Рівненська команда наразі йде четвертою і гарантувала собі участь у плейоф.

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ЖІНОЧОЇ СУПЕРЛІГИ

Понеділок, 4 березня

Франківськ-Прикарпаття: Кононученко 11 + 7 підбирань, Лапхан 8, Філевич 8 + 6 підбирань + 6 передач, Моллова 36 + 11 підбирань + 5 передач, Алексейчик 4 + 7 передач – старт; Панчук 7, Шахватова 5, Шепелюк 3, Даліла Мурзова 2, Костів 0, Лісюк 0, Радловська 0

Рівне-ОШВСМ: Кіба 8, Спиридонова 3 + 8 підбирань, Кучерьонок 13 – 6 втрат, Шматова 19, Павлюк 7 – старт; Безкоровайна 8, Процікевич 4, Степанюк 2, Кириченко 0, Григорук 0