Академія НФК “Ураган” U-12 – срібний призер турніру “Весняні ластівки Буковини”

9-10 березня у Чернівцях завершився масштабний юнацький турнір “Весняні ластівки Буковини”.

На старт традиційних змагань вийшли 12 команд з Буковини, Львівщини, Хмельниччини та Івано-Франківщини. Прикарпаття на цьому турнірі представляли юні вихованці Академії НФК “Ураган”, СДЮСШОР “Прикарпаття” та ДЮФК “Ніка-05”.

За підсумками групового етапу всі троє наших представників пробились до чвертьфіналу. На стадії 1/4 фіналу “ураганівці” в дербі у серії пенальті здолали СДЮСШОР “Прикарпаття” з рахунком 5:4 (основний час – 0:0). “Нулями” свій чвертьфінальний матч завершили і вихованці “Ніки-05”, які також в серії пенальті обіграли господарів ДЮСШ “Буковина” – 3:2 (основний час – 0:0).

У півфіналі знову дербі і знову без голів – Академія “Ураган” у серії пенальті перемогла “Ніку-05” (6:5). У вирішальних матчах за медалі “ураганівці” поступились чернівецькій “Буковині-Мальві” (0:2), тоді як “Ніка-05” у матчі за “бронзу” з таким же рахунком обіграла ФК “Львів-2”.