“Ведмеді” поступились у першому матчі плей-оф

Київ-Баскет здобув перемогу над Прикарпаття-Говерлою з рахунком 84:73 в домашньому матчі чвертьфінальної серії плей-оф Суперліги Favbet.

Гості з Івано-Франківська агресивніше почали матч, вигравши першу п’ятихвилинку 14:9, але далі кияни, які провели матч без Вадима Заплотинського та Лєва Кошеватського, заволоділи ініціативою. Ще до першої перерви гравці Київ-Баскету вийшли вперед, а впевнена гра у другій чверті принесла господарям перевагу +9.

В третій чверті Прикарпаття-Говерла спробувала перехопити ініціативу, декілька разів скорочувала відставання до 3 очок, але в кінцівці десятихвилинки Київ-Баскет повернув собі перевагу в 9 очок – 60:51.

Початок четвертої чверті збігся з початком повітряної тривоги у Києві, тому пауза для команд затягнулась – 20 хвилин гравці пробули в укритті.

Вимушена перерва не змінила хід гри – Прикарпаття-Говерла тримала інтригу, хоча і не могла підібратись хоча б на відстань однієї атаки. Вирішальними стали два поспіль точні триочкові Ігоря Стародуба, завдяки яким Київ-Баскет за 3 хвилини до кінця  отримав перевагу +12.

Завдяки цьому, попри намагання гостей, Київ-Баскет в цілому спокійно довів матч до перемоги.

Кращим у киян став Брентлі Байнум з 29 очками, 7 підбираннями та 5 передачами, а Павло Буренко оформив дабл-дабл з 19 очок та 10 передач. Відзначимо також Нікіту Когута, який записав до активу 12 очок та 5 підбирань.

У Прикарпаття-Говерли Сергій Старцев набрав 21 очко, додавши 8 підбирань та 6 передач. Його підтримали Ілля Чугунов з 17 очками та Ілля Кабацюра з 16 очками.

Київ-Баскет повів у серії до двох перемог 1:0. Другий матч відбудеться в Івано-Франківську в суботу, 30 березня.

Суперліга. Плей-оф, 1/4 фіналу

Київ, ПС Венето

Київ-Баскет — Прикарпаття-Говерла 84:73 (24:23, 21:15, 15:13, 24:22) / статистика

Київ-Баскет: Кісільчук 2, Зайцев 9, Юрченко 7, Буренко 19 + 10 передач, Байнум 29 + 7 підбирань + 5 передач – старт; Когут 12 + 5 підбирань, Стародуб 6, Скіра 0, Іванов 0, Фреш-Стаханов 0

Прикарпаття-Говерла: А. Тимофійчук 1, Чугунов 17, Старцев 21 + 8 підбирань + 6 передач, Лесик 6 + 6 підбирань, Горобченко 5 + 5 передач – старт; Кабацюра 16, Кадигроб 7, Аврахов 0, Лонюк 0, Жулавський 0