У спортивній залі Франківськ-Арена відбулися фінальні змагання ХІХ літньої Універсіади України серед жіночих команд.
Фінал виявився дуже драматичним — різниця в 1 очко вирішила долю заключного поєдинку змагань на користь київського Національного університету фізичного виховання і спорту України.
Срібні призерки – студентки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, а бронзу завоював Львівський державний університет фізичної культури ім. Івана Боберського.
![](http://i.fbu.kiev.ua/1/48791/442484206-1803168856835298-4715537439643995044-n.jpg)
![](http://i.fbu.kiev.ua/1/48791/442414849-1803168716835312-5629192657929153276-n.jpg)
![](http://i.fbu.kiev.ua/1/48791/441537988-1803168663501984-1831515459296876487-n.jpg)
![](http://i.fbu.kiev.ua/1/48791/442418927-1803168653501985-3235153685703428710-n.jpg)