Франківські футболістки зіграли за збірну України U-15

16 червня 2024 року, в рамках навчально-тренувального збору, збірна команда України до 15 років провела свій перший контрольний поєдинок.

Гра відбулася на тернопільському міському стадіоні ім. Р. Шухевича. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі. Першими свій момент реалізували саме футболістки збірної. На 21-й хвилині, зігравши вдало на добиванні, рахунок відкрила Вероніка Непошивайленко. Однак, ще до перерви, львів’янки зрівняли рахунок. Чудовий гол за меж штрафного майданчика забила Анастасія Гримак.

Після перерви футболістки збірної України вийшла на поле з новими силами та одразу ж створили гольовий момент. На 49-й хвилині активні дії Ксенії Воробей завершилися взяттям воріт – 2:1. Пропущений гол ще більше активізував футболісток “Руху”, і вже на 62 хвилині, завдяки індивідуальним діям Анастасії Гримак, рахунок було зрівняно.

В другій половині тайму тренерський штаб збірної провів ряд замін, які переломили хід поєдинку. Результативною вийшла остання п’ятихвилинка матчу. Спочатку Нонна Гринишин, а згодом і Злата Волощук, результативними діями принесли перемогу збірній з рахунком 4:2.

Свій наступний поєдинок збірна України до 15 років планує провести у середу, 19 червня, проти команди “Прикарпаття-ДЮСШ№3” (Івано-Франківськ).

16.06.2024 – м. Тернопіль – Міський стадіон ім. Р. Шухевича – 16:00
Збірна України WU15 – Рух (Львів) – 4:2 (1:1)
Голи: Непошивайленко 21, Воробей 49, Гринишин 86, Волощук 89 – Гримак 40, 62

Україна WU15: Вакулко (Лізенкова 46) – Гірун (к), Шаповалова (Дячук 68), Комарницька, Лях (Стонога 59), Гринишин, Паскаренко (Зуєва 80), Непошивайленко (Юрченко 80), Поцикайло, Ціось (Мікрут 46), Воробей (Волощук 59)

Рух: Лапчак (Башанова 46) – Козловська, Юзва С., Ястремська, Руда, Демчук (Данильчук 61), Клим (Дзюбановська 46), Гримак, Волошин, Петелецька (Рибарчук 46), Дзюба