Перша ліга. 2 тур. «Олімпік» – «Прикарпаття» – 2:0

Прикарпаття в першому турі здобуло розгромну перемогу в Ужгороді і прагнуло продовжити переможну серію в поєдинку з повністю оновленим Олімпіком. Донецький клуб навпаки стартував з крупної поразки в Кривому Розі.

Гості активно почали гру, але до гольових моментів справа не доходила. Гравці Олімпіка витримали стартовий активність івано-франківців і вирівняли гру. Матч проходив в повільному темпі, з великою кількістю боротьби. На 31-й хвилині після удару Жуніора сітка вийшла з ладу і арбітр змушений був перервати гру на кілька хвилин. Перший тайм завершився закономірною нульовою нічиєю. Воротарі відверто занудьгували, як і глядачі на трибунах.

На початку другого тайму, характер гри не змінився. Відзначимо, що підопічні Литовченка додали в організації гри, якщо порівнювати з матчем проти Кривбасу. Однак, варто також зазначити, що гості діяли дуже просто в атаці, покладаючись на банальні завантаження м’яча в штрафний.

На 65-й хвилині Олімпік вийшов вперед. Новак впорався з ударом Прядуна зі штрафного, але першим на добиванні виявився Вадим Семчук – 1:0. На 76-й хвилині Цурупін закинув м’яч у штрафну і Іван Білий красивим ударом головою по неймовірній траєкторії з гострого кута відправив м’яча в сітку – 2:0 . Забити гол престижу гості так і не змогли. У підсумку, матч завершився перемогою Олімпіка – 2:0.

Man of the match: Іван Білий (Олімпік)
33-річний капітан донецького клубу зіграв дуже надійно в захисті і забив дуже красивий і важливий м’яч, який безумовно стане прикрасою туру.

Sport Arena

Чемпіонат України. Перша ліга. 2 тур
«Олімпік» (Донецьк) – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 2:0 (0:0)
Семчук (65), Білий (76).

Олімпік: Рибак, Карвацький, Дмитренко, Новиков, Білий, Цурупін (Улянченко, 89), Койдан (Глущук, 62), Семчук, Гбамбл Жуніор (Зарічнюк, 46), Кірієнко (Ходаковський, 83), Прядун.
Прикарпаття: Новак, Сікач, Матушевський, Француз, Лень, Рудюк (Воробчак, 82), Семотюк, Сондей (Дитко, 70), Цюцюра (Кохман, 62), Волошинович, Барчук (Горбаченко, 82)
Попередження: Білий (48), Кайдан (56), Глущук (87) – Сондей (63), Матушевський (74).

31 липня 2021 року. 19:00. Київ, стадіон НТК ім. Баннікова. +28С
Арбітр: Д.Резніков (Кам’янське). Асистенти арбітра: П.Почепецький (Дніпро), В.Алавук (Київ).
4-й арбітр: С.Задиран (Київська обл.). Спостерігач арбітражу: М.Біць (Львів).

2 thoughts on “Перша ліга. 2 тур. «Олімпік» – «Прикарпаття» – 2:0

1. Якщо Прикарпаття цю гру не здало, то цього року є всі шанси вилетіти.У Олімпіка склад середняка другої ліги.Тому все сумно

1. Гадаю, що не здало. Просто команда залишилася на тому ж рівні, що і в попередньому сезоні. Перший тайм був може й непоганий. Але гостроти не було. А після пропущеного голу команда взагалі встала. Та й Новак не виручив.