Чемпіонат ААФУ. “Юність” – “Ураган” – 3:1

У 6-му турі чемпіонату України серед аматорів “Ураган” зазнав поразки на Львівщині.

Вже на 7-ій хвилині матчу гравець “Урагану” Кримінський “зрізав” м’яча у власні ворота, тим самим відкривши лік голам у матчі – 1:0 на користь господарів. Відігратись гостям вдалось лише під завісу тайму – Худоб’як записав до свого активу другий гол у чемпіонаті ААФУ. Після відпочинку гра продовжилась на зустрічних курсах, а зламати опір “ураганівців” “Юності” вдалось лише в заключні хвилини матчу, коли влучні удари Лебеденка та Гордійчука підбили остаточні 3:1 на користь господарів.

“Юність” Верхня/Нижня Білка – “Ураган” Черніїв – 3:1 (1:1)
Голи:
Кримінський, 7, аг, Лебеденко, 86, Гордійчук, 89 – Худоб‘як, 45.
“Юність” (стартовий склад): Жук, Занько, Шарабура, Білий, Гаврушко, Богданов, Адам, Равлик, Войтович, Набізада, Гладкий.
“Ураган” (стартовий склад): Плетеницький, Бойко, Гриник, Кримінський, Януш, Дриган, Дербах, Легкий, Кушецький, Худобяк, Коржук.