Микола МИКИТЮК: «У професійному спорті не буває дрібниць»

Пряма мова ТОП Футзал

Універсал збірної України та херсонського «Продексіма» Микола Микитюк проаналізував перший матч проти збірної Румунії та розповів про підготовку до другої зустрічі.

– Миколо, на твоє переконання, які основні причини поразки збірної України у першому поєдинку?
– Звичайно, неприємно поступатися у таких поєдинках. Вважаю, що ми не заслуговували на такий результат. Створили багато моментів і не могли реалізувати бодай один. У професійному спорті не буває дрібниць. Той-таки паркет. У перший день ми не змогли провести нормальне тренування. М’ячі «зажовуються», летять трохи інакшим чином. У другій половині ми переважали суперника, але не зуміли втілити свої нагоди у голи.

–​ По грі у другому таймі напрошувалася приказка «не забиваєш ти – забивають тобі»…
– Тут варто відзначити й індивідуальну майстерність. В деяких епізодах потрібно було не бити, а віддавати. Сподіваюся, сьогодні покращимо реалізацію власних моментів.

–​ Розкажи більше про недоліки залу вже під час матчу.
– Ближче до початку матчу його помили. Однак, до кінця питання не вирішилося. Вчора всі хлопці тейпували гомілкостопи, щоб не травмуватися. Це спричинено тим, що ти не можеш нормально відштовхуватися від паркету. Ногу липнуть до нього. Складно грати як нам, там і збірній Румунії.

​ У складі збірної Румунії відбулося чимало змін. Наскільки це далося взнаки?
– Намагалися, передусім, думати про свою гру та шукали можливості, щоб зламати оборону суперника. На жаль, результат виявився негативним.

–​ Ти вчора діяв в якості п’ятого польового. Чого не вистачило, щоб реалізувати нагоди у штучній більшості?
– Ми багато працювали над грою у більшості. На тренуваннях виходило досить непогано. В останній фазі атаки потрібно діяти холоднокровніше, щоб реалізовувати перевагу у кількості універсалів на паркеті.

–​ Сьогодні на збірну України очікує повторна зустріч. Назви кілька ключових аспектів, які потрібно покращити у своїй грі для перемоги.
– Потрібно більш надійно працювати у захисті. Інколи варто грати простіше, адже на такому паркеті важкувато накручувати суперників. Також маємо додати у дисциплінованості і реалізації моментів. Сподіваюся, що нам вдасться це зробити й потішити вболівальників перемогою!

Богдан Ісаєв, пресслужба Асоціації футзалу України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *