Райони. Калущина: квартет команд без поразок

Футбол

Підсумки 6-го туру чемпіонату Калуського району.

ЧЕМПІОНАТ КАЛУСЬКОГО РАЙОНУ
Група А

Минулі матчі:
6 тур
03.10.2021 (неділя)
ФК Войнилів – Сокіл (Боднарів) – 1:2
ФК Підгірки (Калуш) – ФК Завадка – 1:2
Штурм (Сівка-Калуська) – ФК Збора – 0:4
ФК Студінка
– Рух (Вістова) – 9:1
ФК Гуменів
– Тризуб (Старий Угринів) – 2:1

Турнірна таблиця (після 6 туру):

МКомандаІВНПМзМпО
1ФК«Студінка650128615
2ФК Збора650125415
3ФК Гуменів650120915
4Рух (Вістова)631281710
5ФК Завадка63031699
6Штурм (Сівка-Калуська)630312109
7Тризуб (Старий Угринів)6303979
8ФК Підгірки (Калуш)61146254
9Сокіл (Боднарів)61056253
10ФК Войнилів60064210

Наступні матчі:
7 тур
10.10.2021 (неділя)
Тризуб (Старий Угринів) – ФК Войнилів
Рух (Вістова) – ФК Гуменів
ФК Збора – ФК Студінка
ФК Завадка – Штурм (Сівка-Калуська)
Сокіл (Боднарів) – ФК Підгірки (Калуш)

Група B

Минулі матчі:
6 тур
03.10.2021 (неділя)
Сокіл (Верхній Струтинь) – Карпати (Дуба) – 0:3
Колос (Цінева)
– ФК Спас – 6:1
ФК Сваричів
– «Зоря» (Берлоги) – 6:2
Оболонь (Брошнів)
– Лімниця (Перегінське) – 3:0

Турнірна таблиця (після 6 туру):

МКомандаІВНПМзМпО
1ФК Сваричів651032416
2Колос (Цінева)650124315
3Оболонь (Брошнів)640221612
4Лімниця (Перегінське)6312131010
5Зоря (Берлоги)63039129
6ФК Спас61148154
7Карпати (Дуба)61054213
8Сокіл (Верхній Струтинь)60154441

Наступні матчі:
7 тур
10.10.2021 (неділя)
Лімниця (Перегінське) – Сокіл (Верхній Струтинь)
Зоря (Берлоги) – Оболонь (Брошнів)
ФК Спас – ФК Сваричів
Карпати (Дуба) – Колос (Цінева)

Група С

Минулі матчі:
6 тур
03.10.2021 (неділя)
Сокіл (Тростянець) – Свіча (Княжолука) – 1:10
Нафтовик (Яворів) – Прикарпаття (Гошів) – 3:3
Леви (Велика Тур’я) – ФК Станківці – 2:3
ФК Тяпче – вільний від ігор

Турнірна таблиця (після 6 туру):

МКомандаІВНПМзМпО
1Нафтовик (Яворів)6321211311
2Прикарпаття (Гошів)532015811
3ФК Тяпче531122410
4ФК Станківці530211219
5Леви (Велика Тур’я)52039116
6Свіча (Княжолука)511320164
7Сокіл (Тростянець)50053280

Наступні матчі:
7 тур
10.10.2021 (неділя)
ФК Станківці – Сокіл (Тростянець)
Прикарпаття (Гошів) – Леви (Велика Тур’я)
Свіча (Княжолука) – ФК Тяпче
Нафтовик (Яворів) – вільний від ігор

Група D

Минулі матчі:
6 тур
03.10.2021 (неділя)
Тріумф (Довгий Войнилів) – ФК Негівці – 6:1
Сокіл (Голинь)
– ФК Новиця – 8:1
ФК Перекоси – ФК Тужилів – 1:1
ФК Мостище – Єдність (Середній Бабин) – 1:1
ФК Верхня – вільний від ігор

Турнірна таблиця (після 6 туру):

МКомандаІВНПМзМпО
1Сокіл (Голинь)541023413
2ФК Тужилів633017912
3Тріумф (Довгий Войнилів)6312171210
4ФК Мостище5221768
5Єдність (Середній Бабин)62136137
6ФК Верхня52037116
7ФК Перекоси 51228105
8ФК Новиця510410203
9ФК Негівці51046163

Наступні матчі:
7 тур
10.10.2021 (неділя)
ФК Тужилів – ФК Мостище
ФК Новиця – ФК Перекоси
ФК Негівці – Сокіл (Голинь)
ФК Верхня – Тріумф (Довгий Войнилів)
Єдність (Середній Бабин) – вільний від ігор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.