Юнаки ужгородського “Минаю” переможці VІІІ-го турніру пам’яті Юрія Йосиповича Шулятицького

Футбол

З 21 по 23 лютого в манежі Коледжу фізичного виховання м. Івано-Франківська відбувся VІІІ-й Всеукраїнський турнір з міні-футболу пам’яті прикарпатського футболіста і тренера Юрія Йосиповича Шулятицького серед юнаків 2012 року народження.

Цьогоріч до Івано-Франківська завітали 12 команд з 6 областей України: ДЮФК “Ніка-05” Каскад, ДЮФК “Ніка-05” Пасічна, ДЮФК “Ніка-05” Калинова, СДЮСШОР “Прикарпаття” (всі – Івано-Франківськ), “Минай” Ужгород, “Клуб Лева” Львів, “Новатор” Хмельницький, “Еліта” Бучач, ФК “Зоря” Хоростків, “Адреналін” Луцьк, “Школа Біскупа” Тернопіль, “Мрія” Хмельницький.

Загалом, всі футбольні двобої пройшли в дружній атмосфері суперництва і подарували чудові емоції як гравцям, так і присутнім шанувальникам футболу. А команди-учасники в напруженій боротьбі показали хорошу та змістовну гру.

У підсумку найсильнішою виявились юні вихованці ужгородського “Минаю”, друге місце посіла команда “Еліта” Бучач, третє – “Мрія” Хмельницький.

Після завершення фінального поєдинку відбулася урочиста церемонія нагородження переможця та призерів змагань, в якій взяли участь перший заступник голови обласної асоціації футболу Тарас Клим, виконавчий директор обласної дитячо-юнацької футбольної ліги Микола Васильків, віце-президент ДЮФК “Ніка-05” Юрій Шулятицький, спеціаліст ІФАФ Василь Луцький та спонсор турніру Степан Ломпас.

Присутні привітали учасників, призерів і переможців VІІІ-го турніру пам’яті Юрія Йосиповича Шулятицького та побажали всім успіхів і нових перемог у подальшій футбольній кар’єрі.

Пропонуємо вашій увазі результати VІІІ-го турніру пам’яті Юрія Йосиповича Шулятицького:



ПІДСУМКИ ПОПЕРЕДНЬОГО ЕТАПУ

Група А

1. “Еліта” (Бучач) – 15 (11:1)

2. “Минай” (Ужгород) – 12 (13:6)

3. ДЮФК “Ніка-05” Каскад (І.-Ф.) – 9 (10:6)

4. “Новатор” (Хмельницький) – 6 (4:7)

5. “Клуб Лева” (Львів) – 3 (2:10)

6. ДЮФК “Ніка-05” Калинова (І.-Ф.) – 0 (0:10)


Група Б

1. СДЮСШОР “Прикарпаття” (І.-Ф.) – 13 (11:3)

2. “Мрія” (Хмельницький) – 10 (13:6)

3. ДЮФК “Ніка-05” Пасічна (І.-Ф.) – 9 (5:4)

4. “Адреналін” (Луцьк) – 7 (6:6)

5. “Школа Біскупа” (Тернопіль) – 6 (7:11)

6. ФК “Зоря” (Хоростків) – 0 (1:16)



РЕЗУЛЬТАТИ СТИКОВИХ МАТЧІВ

стикова гра 6 місце “А” – 6 місце “Б”: ДЮФК “Ніка-05” Калинова – ФК “Зоря” – 1:0

стикова гра 5 місце “А” – 5 місце “Б”: “Клуб Лева” – “Школа Біскупа” – 0:0 (пен. 3:2)

стикова гра 4 місце “А” – 4 місце “Б”: “Новатор” – “Адреналін” – 1:2

стикова гра 3 місце “А” – 3 місце “Б”: ДЮФК “Ніка-05” Каскад – ДЮФК “Ніка-05” Пасічна – 3:1

стикова гра 1 місце “А” – 2 місце “Б”: “Еліта” – “Мрія” – 1:0

стикова гра 2 місце “А” – 1 місце “Б”: “Минай” – СДЮСШОР “Прикарпаття” – 3:1



РЕЗУЛЬТАТИ ФІНАЛЬНОГО ЕТАПУ

Матч за 3 місце: “Мрія” – СДЮСШОР “Прикарпаття” – 1:1 (пен. 3:2)

Фінал: “Еліта” – “Минай” – 0:1



ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

1. “Минай” (Ужгород)

2. “Еліта” (Бучач)

3. “Мрія” (Хмельницький)

4. СДЮСШОР “Прикарпаття” (Івано-Франківськ)

5. ДЮФК “Ніка-05” Каскад (Івано-Франківськ)

6. ДЮФК “Ніка-05” Пасічна (Івано-Франківськ)

7. “Адреналін” (Луцьк)

8. “Новатор” (Хмельницький)

9. “Клуб Лева” (Львів)

10. “Школа Біскупа” (Тернопіль)

11. ДЮФК “Ніка-05” Калинова (Івано-Франківськ)

12. ФК “Зоря” (Хоростків)



Кращий воротар: Олександр Рабець (“Минай”)

Кращий захисник: Макар Крикайло (СДЮСШОР “Прикарпаття”)

Кращий нападаючий: Устин Данилевський (“Мрія”)

Кращий гравець: Максим Понзель (“Минай”)

Бомбардир: Богдан Гаврон (“Еліта”)

Приз глядацьких симпатій: Людмила Лучко (“Еліта”)



Турнір Шулятицького
Турнір Шулятицького
Турнір Шулятицького
Турнір Шулятицького
Турнір Шулятицького
Турнір Шулятицького
Турнір Шулятицького
Турнір Шулятицького
Турнір Шулятицького

Більше фото в розділі сайту ФОТОГАЛЕРЕЯ.

Прес-служба Івано-Франківської обласної асоціації футболу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.