10 дитячих команд змагались у турнірі Victoria Cup 2022

У суботу, 21-го травня, на майданчику Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату ІФОР відбувся турнір серед юних футболістів 2013-го р. н.

Турнір Victoria Cup 2022, організатором якого став Івано-Франківський академічний ліцей-інтернат Івано-Франківської обласної ради, зібрав доволі широку футбольну географію, адже участь в ньому взяли юні гравці не лише з Прикарпаття, а й інших областей Заходу України – господарі турніру ФК “Ліцей-Вікторія” та Городенківська ДЮСШ були представлені двома командами, “Спарта” (Отинія), Верховинська ДЮСШ, “Варатик” (Коломия), “Еліта” (Бучач), “Чемпіон” (Зборів) та ДЮСШ “Буковина” (Чернівці).

Юні футболісти змагались впродовж майже 10 годин, а переможцем футбольних баталій стали юні вихованці ДЮФК “Еліта” з Бучача, що у фіналі в серії післяматчевих пенальті здолали першу команду “Ліцей-Вікторії”. Третю сходинку вибороли гравці коломийського “Варатика”. Переможців та призерів пам’ятними нагородами та кубками нагородили директор ліцею, президент команди “Ліцей-Вікторія” Василь Стефанишин, головний тренер команди-господарки турніру Андрій Шевчук.

Призери турніру Victoria Cup 2022: серед гравців 2013-го р. н.
1. ДЮФК “Еліта” Бучач, Тернопільська обл.