Франківці вибороли нагороди чемпіонату світу з шашок

Шахи

У латвійській Ризі з 3 по 11 липня відбулись одразу два масштабні шашкові турніри світового рівня.

Першим турніром став етап Кубка світу з класичних шашок-100 Riga Open 2022. Честь України на цих шашкових змаганнях захищали і двоє спортсменів з Прикарпаття – Ольга Балтажи та Артем Іванов. І обоє стали призерами ризького етапу – Балтажи стала бронзовою призеркою у жіночому турнірі, тоді як Іванов виборов “срібло” серед чоловіків.

Медальним для прикарпатських спортсменів видався і чемпіонат світу з блискавичних шашок, який відбувся у Ризі 11-го липня. На шашковому Мундіалі Іванов став бронзовим призером, програвши литовцю Алєксею Домчеву та нідерландцю Мартіну ван Лізендоорну лише за додатковими показниками. Натомість Ольга Балтажи фінішувала шостою у жіночому турнірі.