Володимир Шаран: “У мене претензії до гравців, на яких я сподівався, що вони підсилять гру”

Футбол

Головний тренер «Минаю» Володимир Шаран пояснив своє бачення нульової нічиєї у грі 6-го туру з «Кривбасом».

«Ті варіанти підсилення, які ми бачили, нам не принесли результат. А у «Кривбаса» цей компонент як раз вийшов краще. І боротьбу при стандартних положеннях ми також програвали в кінцівці матчу. Хоча до цього створили три моменти, які мали реалізовувати. Причини цього ми будемо з’ясовувати, тому, що гравці сказали, що самопочуття було гарне. Але, дійсно, є у мене претензії до гравців, на яких я сподівався, що вони підсилять гру, адже зробили п’ять замін. На превеликий жаль, підсилення не було. Вважаю, що в цьому причина нульової нічиї».

– В чому причина зворотної заміни Данила Колесника?

– Якщо ви футбол дивились – бачили, що він не виконував те, що від нього вимагалось. Він мав чіплятись за м’ячі, щоб підтримувати наших півзахисників, які з глибини включались. Він цього не робив і випав з гри. Йому потрібно працювати над собою і в психологічному плані в першу чергу. Тоді все буде добре. У нього великі перспективи, тому що дані хороші, але потрібно перебудуватись в плані психології. Нападники зіграли не так, як я сподівався. Це стосується і Вишневського, і Коломойця. Хоча Юра тренується з нами всього п’ять днів. Розраховуємо на його досвід.

– В якому фізичному стані сьогодні Євген Селезньов? Коли ми зможемо його побачити на полі?

– Побачимо, коли буде в нормі його вага і я буду задоволений його тренувальним процесом. Поки що він не готовий підсилити нашу гру. Все залежить від нього.

ФК “Минай”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *