Футзальні Перша, Друга та аматорська ліги. Формат змагань

Футзал

Минулого тижня відбулася нарада за участі голів регіональних асоціацій та виконавчої дирекції АФУ.

Головною темою обговорення стало проведення фінальної частини у трьох змаганнях – Першої ліги, Другої ліги та АФЛУ, куди за підсумками сезону можуть кваліфікуватися учасники регіональних чемпіонатів, кінцевою датою їхнього завершення визначено перше квітня. Основною умовою кваліфікації регіональних змагань до всеукраїнських етапів як і в попередні сезони є внесення гравців до Бази даних УАФ.

У турнірі серед команд Першої ліги братимуть участь чемпіони найвищих за рангом дивізіонів обласних етапів без права заміни учасників. У Першій лізі передбачене формування трьох-чотирьох груп по три-чотири команди. Всі поєдинки першого етапу проходитимуть у форматі з’їзних турів. Старт – 7-9 квітня 2023 року. Вісім найкращих колективів надалі кваліфікуються до чвертьфінальної стадії (з двох матчів вдома та на виїзді), а потім заплановане проведення Фіналу Чотирьох у форматі турніру (12-14 травня).

Щодо Другої ліги, то до участі у ній кваліфікуватимуться команди, які посядуть другі місця та «рейтингові» бронзові призери (загальна кількість – 16 команд). Боротьбу у Другій лізі команди розпочинатимуть 7-9 квітня за кубковою системою (з двох матчів вдома та на виїзді) з 1/8 фіналу, далі запланована стадія 1/4 фіналу. Чемпіон буде визначений за результатами Фіналу чотирьох у форматі турніру, який пройде в одному місці 19-21 травня 2023 року.

Щодо АФЛУ, то кількість учасників у цьому турнірі буде оголошена пізніше. В АФЛУ зможуть взяти участь колективи (незалежно від статусу ліг та зайнятих місць) з усіх чемпіонатів, які пройшли кваліфікацію відбору. Проведення АФЛУ заплановане 20-23 квітня. Нині претендентами на прийом цих змагань є міста Львів та Рівне. Схема проведення АФЛУ буде визначена пізніше та залежатиме від кількості учасників.

АФУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *