Наші профі. ПФЛ: розгромний дебют “Лівого берега”

Невдале повернення “Агробізнеса”, важкі перемоги “Ниви” й “Карпат”, а також феєричний дебют “Лівого берега” – про це в першому огляді нового сезону “Наші профі. ПФЛ”.

Перша ліга. Група А. 1 тур
“Буковина” (Чернівці) – “Нива” (Тернопіль) 0:1
Віталій Жупанський (
Н) залишився на лаві для запасних.

Голкіпер Віталій Жупанський у першому турі участі не брав, втім, його “Нива” зуміла переможно розпочати новий сезон завдяки звитязі у Чернівцях – 1:0.

“Нива” (Бузова) – “Агробізнес” (Волочиськ) 2:1
Роман Кузьмин (
А) відіграв весь матч. Микола Квасний (А) вийшов у стартовому складі і був замінений на 81-ій хвилині.

Повернення волочиського “Агробізнесу” до Першої ліги видалось невдалим. Волочисці за участі Романа Кузьмина та Миколи Квасного, що вийшли зі стартових хвилин, в гостях несподівано програли бузівській “Ниві” – 1:2.

“Карпати” (Львів) – ФК “Хуст” – 1:0
Тарас Саків (
К) відіграв весь матч.

Нервовою видалась перемога на старті сезону для львівських “Карпат”. Саків і Ко вдома мінімально обіграли дебютанта Першої ліги ФК “Хуст” – 1:0. Наш краянин провів на полі всі 90 хвилин.

“Прикарпаття” (Івано-Франківськ) – “Поділля” (Хмельницький) 1:1
Іван Оробець (
По) залишився на лаві для запасних.

Дебют Івана Оробця у змаганнях ПФЛ поки відкладається. У матчі 1 туру проти “Прикарпаття” уродженець Снятинщини залишився на лаві для запасних, а його команда поділила очки з суперниками – 1:1.

Група Б. 1 тур
“Лівий берег” (Київ)  “Гірник-Спорт” (Горішні Плавні) – 5:0
Максим Куліш (
ЛБ) увійшов у гру на 68-ій хвилині.

А от дебют “Лівого берега” у Першій лізі видався феєричним. Ще б пак, адже команда Максима Куліша вдома розгромила “Гірник-Спорт” – 5:0. Наш земляк увійшов у гру в середині другого тайму.