Франківські футболістки очолили турнірну таблицю

На стадіоні “Рух” зійшлись претенденти на першу позицію.

В центральному матчі першого кола в групі А “Прикарпаття-ДЮСШ №3” перемогло “Минай” – 2:1.

В рідних стінах підопічним Івана Олійника довелось відігруватись, так як Катерина Бабенко на 27-ій хвилині відкрила рахунок зустрічі.

По перерві кращими були вже наші футболістки. Спочатку Інна Мугурдінова встановила на табло другу одиничку, відзначившись дальнім ударом зі штрафного. А потім знову свою справу зробила Вікторія Остапів, яка забиває в четвертому матчі поспіль та є лідеркою нашої групи за кількістю голів.

ПРИКАРПАТТЯ-ДЮСШ № 3 – МИНАЙ – 2:1 (0:1)

Голи: Мугурдінова, 48, Остапів, 62 – Бабенко, 27

ІФ: Волощук, Соломчак (Васеньова, 46), Ботюк, Гошій, Кейван, Мугурдінова, Клебан, Головчук, Остапів, Клюба, Жолобчук. Заміна: Гриник, Краєвська, Кіщук, Ткачук, Демків, Дрозд, Лукавська. Тренер: Іван Олійник

Минай: Калинич, Гулей (Костевка, 83), Сірмай, Кликова, Волошин (Данкай, 67), Комар, Шалімова, Якимчук, Гаїбова, Мухлиніна (Тереняк, 67), Бабенко (Чонка, 72). Тренер: Кірістіна Костевка

Франківська команда після чотирьох матчів має 100-відсотковий показник у вигляді 12 очок.

За тиждень прикарпатки зіграють в Новояворівську.