У рідному Маріуполі тренер Антон Коссе виховував чемпіонів та чемпіонок з боксу. Та коли місто почали знищувати росіяни, разом з дружиною та дочкою довелося виїхати. Спочатку до Запоріжжя, а вже потім до Івано-Франківська.
![](https://sport.if.ua/wp-content/uploads/2023/12/maxresdefault-3.jpg)
У рідному Маріуполі тренер Антон Коссе виховував чемпіонів та чемпіонок з боксу. Та коли місто почали знищувати росіяни, разом з дружиною та дочкою довелося виїхати. Спочатку до Запоріжжя, а вже потім до Івано-Франківська.