Перша ліга. 10 тур. «Нива» – «Прикарпаття» – 0:2

У заключному матчі десятого туру Першої ліги Прикарпаття вирушило в гості до Ниви – в турнірній таблиці господарі випереджали гостей на чотири очки, тому в разі успіху команда Олега Рипана могла впритул наблизитися до свого суперника. Підопічні Ігоря Климовського, в свою чергу, розраховували взяти чергові три очки і переміститися в першу четвірку.

У минулому турі чемпіонату Нива без проблем впоралася з Ужгородом, але в цілому на старті сезону виглядає нестабільно: перемоги часто змінюються нічиїми і поразками. Прикарпаття виступає також непереконливо, адже перед новою грою не могло порадувати своїх вболівальників перемогою ось уже на протязі двох матчів поспіль.

Перші хвилини матчу пройшли в активному темпі, а ініціатива переходила від однієї команди до іншої. На початку гри обидва суперники діяли сумбурно, футболісти часто поспішали і, як результат, більше помилялися. Такий футбол не давав конструктиву, хоча і Нива, і Прикарпаття на старті поєдинку намагалися забрати м’яч під свій контроль.

Лише на 19-й хвилині Прикарпаття створило перший по-справжньому гострий момент у грі: Писко класно пробив зі штрафного з правого краю, але Цюцюрі з близької відстані не вдалося реалізувати свій шанс. Нива відповіла непоганим ударом Різника після прострілу з лівого флангу, але Піцан перевів м’яч на кутовий. Свій момент був у Воробчака – з його пострілом ефектно впорався Механів, а ще через декілька хвилин свій другий шанс не реалізував Цюцюра – знову мимо.

В цілому, перша половина зустрічі запам’яталася великою кількістю боротьби і бажання з боку обох команд, втілити яку в щось серйозне у одних або інших воріт суперників майже не вдавалося. Але все ж саме Прикарпаття відкрило рахунок у матчі: вже в компенсований до першого тайму час Семотюк здорово навісив з флангу, а Цюцюра виграв боротьбу у захисників і з третьої спроби таки зумів забити гол – 0:1!

Господарям потрібно було відіграватися після перерви, але другий тайм активніше почали футболісти гостей. Команда Рипана частіше підходила до чужих воріт і заслужено відзначилася знову. Писко зробив ідеальний пас на Барчука, який відірвався від захисників і ефектно перекинув Механіва – 0:2. Відзначимо непереконливу гру голкіпера Ниви, який невдало покинув свої ворота.

Климовський спробував змінити гру своєї команди замінами, але вийшовші з лави футболісти не відразу увійшли в матч і довгий час Нива ніяк не могла прийти в себе після другого пропущеного. А ось Прикарпаття могло забивати третій гол, але удар Барчука під поперечину зумів витягнути Механів. Нива відповіла забійним моментом після кутового, але гостей виручив Піцан після того, як м’яч потрапив в Мороза і летів точно в кут.

В кінці матчу Нива йшла в атаку все більшими силами, чим успішно користувалися гравці Прикарпаття. Так, після однієї із контратак небезпечно пробивав Квасний, але Механів впорався з загрозою. Ще через кілька хвилин Цюцюра отримав м’яч в чужій штрафній, але з розвороту пробив мимо. У Ниви двічі небезпечно головою пробивав Кисленко – неточно. У команди із Тернополя були нечисленні моменти в матчі, але слабка реалізація явно підвела підопічних Климовського в цей вечір.

У підсумку матч завершився переконливою як за рахунком, так і за грою перемогою гостей. Після цього поєдинку Прикарпаття набрало 14 очок і перемістилося на сьоме місце в турнірній таблиці. Нива займає шосту позицію і лише на один пункт випереджає підопічних Рипана.

Man of the Match: Василь Цюцюра (Прикарпаття)
Відмінний матч у виконанні нападника Прикарпаття, який протягом всієї гри був націлений на чужі ворота. Саме Цюцюра забив перший гол у поєдинку, але, якщо говорити об’єктивно – капітан гостей міг декілька разів відзначитися в цій грі.

Sport Arena

Чемпіонат України. Перша ліга. 10 тур
«Нива» (Тернопіль) – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 0:2 (0:1)
 Цюцюра (45+1), Барчук (53)

Нива: Механів, Хруставка, Вовченко, Дворовенко, Мороз, Проців, Волохатий, Дедух (Малащук, 46), Бичек (Гатала, 57), Демчук (Зінь, 86), Різник (Кисленко, 57).
Прикарпаття: Піцан, Квасний, Матушевський, Лень, Писко, Воробчак, Семотюк, Цюцюра (Хома, 81), Сондей (Рудюк, 90+2), Волошинович (Кузьмин, 67), Барчук (Толочко, 72).
Попередження: Демчук (55), Вовченко (90) – Матушевський (21), Квасний (83).

27 вересня 2021 року. 17:30. Тернопіль, міський стадіон ім. Р.Шухевича.
Арбітр: О.Афанасьєв (Харків). Асистенти арбітра: Д.Кєскюла (Дніпропетровська обл.), Р.Якимик (Львів).
4-й арбітр: О.Когут (Тернопіль). Спостерігач арбітражу: М.Біць (Львів).

1 thought on “Перша ліга. 10 тур. «Нива» – «Прикарпаття» – 0:2