Контрольний матч. «Прикарпаття» – «Поділля» – 0:0

Івано-франківська команда провела перший повноцінний спаринг під час зимового міжсезоння. Суперником “Прикарпаття” був сусід по турнірній таблиці Першої ліги – хмельницьке “Поділля”. Гра відбулася 10 лютого на штучному полі “Хет-трик Арени”.

Тренерські штаби обох команд провели чимало замін у цій грі. Зокрема, у складі господарів зіграли по тайму чотири потенційні новачки – гравці, які перебувають на перегляді. Не дивлячись на безліч доволі небезпечних моментів, жоден з суперників так і не зумів відкрити рахунок. У підсумку, “суха” нічия 0:0.

Контрольний матч
«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – «Поділля» (Хмельницький) – 0:0

Прикарпаття (1-й тайм): Герич – Сидоренко, Матушевський, Француз, Лень, Воробчак, гнп, Рудюк, Волошинович, Цюцюра, Дитко.
Прикарпаття (2-й тайм): Сердюк – Мащенко, гнп, Головко, Писко, гнп, Семотюк, гнп, Рудюк, Хома, Горбаченко.

Завтра “Прикарпаття” проведе ше один контрольний матч з волочиським “Агробізнесом”. Гра розпочнеться о 14-й годині на стадіоні “Хет-трик Арена”.