Підсумки виступів прикарпатських футболістів в осінній частині УПЛ 2022/23.
Володимир Адамюк (СК “Дніпро-1” Дніпро)
1 матч в Лізі Європи УЄФА, 6 матчів в Лізі Конференцій УЄФА (1 попередження), 13 матчів в лізі (3 голи, 2 попередження)
![](http://sport.if.ua/wp-content/uploads/2022/10/310147024_519807990150767_987800792583505460_n.jpg)
Основним у складі лідера УПЛ “Дніпра-1” в осінній частині сезону був оборонець Володимир Адамюк. У Прем’єр-лізі “спортклубівці” наразі йдуть першими, випереджаючи грандів нашого футболу “Шахтар” та “Динамо” на п’ять очок. Всього в осінній частині сезону оборонець провів 13 матчів, в яких відзначився двома голами. Хороші результати не залишились поза увагою футбольних експертів, які внесли Володимира до символічної збірної сезону. Наш земляк доклався не лише до лідерства команди в елітному дивізіоні, а й до історичного виходу дніпрян до плей-офф Ліги Конференцій – 7 матчів в єврокубках та 1 попередження.
Роман Дебелко (“Кривбас” Кривий Ріг)
11 матчів в лізі (4 голи, 1 попередження)
![](http://sport.if.ua/wp-content/uploads/2022/11/302180716_2340548312765640_7003018610274906520_n.jpg)
Незвичну для себе низьку результативність восени продемонстрував прикарпатський голеадор Роман Дебелко. Наш земляк у складі “Кривбасу” зіграв 11 матчів, в яких забив 4 голи. “Кривбасівці” доволі довго не змогли знайти свою гру, але лише з середини УПЛ зуміли вперше перемогти та в підсумку піти на зимову перерву на восьмій сходинці.
Артур Микитишин (“Шахтар” U-19 Донецьк / “Кривбас” Кривий Ріг)
4 матчі в лізі (1 гол, 1 попередження) / 11 матчів в лізі
![](http://sport.if.ua/wp-content/uploads/2022/12/317514364_469532428647862_4210593057428573217_n.jpg)
По ходу сезону змінив клуб Артур Микитишин, перебравшись на правах оренди з юніорського складу “Шахтаря” до “Кривбасу”. У складі криворіжців півзахисник провів 11 матчів і у всіх з них виходив на заміну.
Владислав Семотюк (“Кривбас” Кривий Ріг)
1 матч в лізі
![](http://sport.if.ua/wp-content/uploads/2022/09/imgm0334-1662972211tjzoW.jpg)
Скромних сім хвилин зіграв восени півзахисник Владислав Семотюк. Наш півзахисник довгий час був поза грою у зв’язку з травмами, тож не мав змоги показати себе у всій красі.
Микола Квасний (“Верес” Рівне)
5 матчів в лізі
![](http://sport.if.ua/wp-content/uploads/2023/01/305073503_3573772416183641_3471423221162586633_n-1024x683.jpg)
Всього п’ять матчів в осінній частині УПЛ відіграв Микола Квасний. Оборонець перебрався до Рівного на початку сезону, але так і не зміг стати основним у складі “вересівців”. “Верес” за підсумком футбольної осені посідає десяту позицію турнірної таблиці.
Віталій Федорів (“Металіст” Харків)
5 матчів в лізі (2 попередження)
![](http://sport.if.ua/wp-content/uploads/2023/01/311938407_540682674729965_3589721605630297003_n-1024x768.jpg)
Стикнувся з пошкодженнями минулої осені і наддосвідчений захисник “Металіста” Віталій Федорів, тож відіграв скромних п’ять матчів у складі харків’ян. “Металісти” після першої частини сезону посідають одинадцяту сходинку таблиці. Разом з тим наприкінці сезону стало відомо, що Федоріву було надано статус вільного агента і гравець взимку шукатиме нове місце роботи.
Володимир Шаран (ФК “Минай”)
![](http://sport.if.ua/wp-content/uploads/2022/11/311769453_529216375880810_548873661736471660_n.jpg)
Володимир Шаран продовжив роботу у закарпатському ФК “Минай”. У першій частині сезону “лиси” відверто не вражали, тож здобувши 14 очок в 14 іграх зимуватимуть на тринадцятій сходинці УПЛ.
Назарій Воробчак (ФК “Минай”)
14 матчів в лізі (1 гол)
![](http://sport.if.ua/wp-content/uploads/2022/11/311420308_520110983458016_2246112172366160783_n.jpg)
Влітку змінив клуб ще один прикарпатський гравець Назарій Воробчак. Наш півзхаисник перебрався до команди Шарана, де одразу виборов місце в стартовій “одинадцятці”. Всього в активі Воробчака 14 матчів та один забитий м’яч в осінній частині сезону.
Тарас Саків (“Інгулець” Петрове)
12 матчів в лізі (3 попередження)
![](http://sport.if.ua/wp-content/uploads/2023/01/308676104_529558125840040_4470332287221991374_n-1024x682.jpg)
Оборонець Тарас Саків ще взимку минулого року перебрався до складу петровського “Інгульця”. Втім, дебютувати у новій команді Саків зумів лише восени. В цілому оборонець зіграв 12 матчів в УПЛ, “напрацювавши” при цьому на три поперередження. “Інгулець” за підсумком осені перебуває на чотирнадцятій позиції чемпіонату.
Роман Григорчук (“Чорноморець” Одеса)
![](http://sport.if.ua/wp-content/uploads/2023/01/Roman-Grigorchuk-FK-Chernomorec.jpg)
Ніяк не міг знайти свою гру в поточному сезоні УПЛ одеський “Чорноморець” під керівництвом Романа Григорчука. Лише в 12-му турі чемпіонату “морякам” вдалось перемогти “Минай” (1:0) та видати серію з двох перемог і двох нічиїх на фініші осінньої частини. Таке доволі вдале завершення сезону дозволило одеситам піднятись з дна таблиці, опустивши туди ФК “Львів”.
Читайте також:
Наші профі. Підсумки сезону: Литва, Грузія, США
Наші профі. Підсумки півріччя: Юнацька ліга УПЛ
Наші профі. Підсумки півріччя: Угорщина, Польща, Кіпр, Франція
Наші профі. Підсумки півріччя: ПФЛ
Наші профі. Підсумки півріччя: Жінки